Witaj w serwisie Klawiterapia.com

który prezentuje prostą i łatwą instrukcję naturalnej nieinwazyjnej metody molekularnej w dermovisceralnej (skórno-wewnętrznej) biocybernetycznej klawiterapii w zapobieganiu poprzez stymulację (bodżcowanie) w naturalny sposób 1100-u jednostkom chorobowym za pomocą odpowiednich algorytmów i sieći czynności do właściwych jednostek chorobowych. Wybierając właściwą jednostkę chorobową, za pomocą otrzymanego sposobu zapobiegania i zwalczania choroby, w szybki i łatwy sposób możesz poprawić własny stan zdrowia i swoich bliskich, bez potrzeby wykupywania drogich leków, na które coraz mniej osób jest stać, aby realizować recepty. Szczególnie dotyczy tych jednostek chorobowych, na które nowoczesna medycyna akademicka nie ma skutecznych leków (zaburzenia psychologiczne, nerwicowe, psychosomatyczne, psychiczne, infekcyjne także zakaźne, m.in. WZW, wirusowe zapalenie wątroby A.B.C. likwidacja własnymi selektywnymi przeciwciałami w 10 dni z podwójnymi badaniami krwi po kuracji klawiterapią; podobnie likwidacja anemii i leukopenii; neuropatia demielinizacyjna i polineuropatia w zaburzeniach nerwowych potencjałów w przewodnictwie nerwowym oraz wzbudzanie utraconego przewodnictwa sygnałów nerwowych we włóknach nerwowych z weryfikacją EMG; najwcześniejsze diagnozowanie nowotworów, także złośliwych i ich likwidacja w 10 dni własnymi przeciwciałami; korekta wad postawy: skolioza, boczne skrzywienie kręgosłupa; odbudowa zniesionej lordozy; likwidacja wypuklin i przepuklin krążków miażdżystych kręgosłupa, i wielu innych trudnych, opornych lekowo zaburzeń zdrowotnych. Jest to alternatywna metoda dla polepszenia stanu zdrowia ludzkiego, zbadana i zweryfikowana z bardzo dobrymi ocenami przez wielu lekarzy różnych specjalizacji. W marcu 2004 roku ukazało się III wydanie książek: Klawiterapia i Atlas klawiterapii. Od 1988 roku organizuję szkolenia z klawiterapii dla zawodowych terapeutów: lekarze, fizjoterapia/rehabilitacja, psycholodzy kliniczni, fizjolodzy, biolodzy molekularni, pedagodzy pedagogiki specjalnej, pielęgniarki po Wydziale Pielęgniarskim Akademii Medycznej, bioenergoterapeuci znający anatomię i fizjologię.

W dniu 30 października 2005 roku z okazji 200 - lecia Polskie Towarzystwo Lekarskie, które od wielu lat monitorowało skuteczność klawiterapii wydało na piśmie pozytywną opinię o metodzie biocybernetycznej klawiterapii dla: ministra Zdrowia, NFZ, dyrektorów specjalistycznych instytutów medycznych podległych ministrowi Zdrowia, rektorów Akademii/Uniwersytetów Medycznych, dyrektorów szpitali klinicznych, sanatoriów, organizacji użytku publicznego i osób zajmujących się profilaktyką zdrowotną i jej rozpowszechniania. 

Polecając z pełną odpowiedzialnością nieinwazyjną i niezwykle skuteczną metodę molekularną biocybernetycznej klawiterapii, łączę najlepsze pozdrowienia i życzę dużo sukcesów w samo regeneracji
i samo zdrowieniu zaburzonego organizmu człowieka.

dr Ferdynand Barbasiewicz, autor